500 lira üzeri ÜCRETSİZ KARGO
  0 352 606 01 58

Teslimat Bilgileri

Saat 16:00' a kadar vereceğiniz siparişleriniz kredi kartı ile ödeme yapıldıktan sonra ya da banka onayı alındıktan sonra aynı gün içerisinde kargo şirketine teslim edilir.
Saat 16:00 den sonra ya da Cumartesi ve Pazar günleri verilen siparişlerin tamamı takip eden ilk iş gününde ilgili kargo şirketi ile tarafınıza gönderilir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.
Dağ Yayın tüm Türkiye’ ye gönderim yapmaktadır.
Teslimat adresinin Dağ Yayın’ a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. ( Salgın nedeni ile kargolarda süreç değişiklik gösterebilmektdir. )
Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.
Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Dağ Yayın garantisi ile size teslim edilecektir.
Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta’sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.
Dağ Yayın on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;
Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.